První krůčky

Jeden podnik může vyvěsit neomezeně inzerátů zdarma. Jak inzerát zveřejnit, co a kde vyplnit. Za technické nedodělky se předem omlouváme.

Začněme jednoduchým vyvěšením inzerátu. Na hlavní stránce klikněte na hlavním menu na položku Inzerovat pozici nebo na hlavním banneru na Chci inzerovat. Obě fungují stejně:

Následuje formulář pro vyplnění údajů. Vyplnťe informace o pozici, kterou nabízíte, i o vašem podniku. Většina údajů je nepovinných. Přesto se prosím snažte vyplnit maximum z nich, tak aby se potenciální uchazeči mohli lépe zorientovat a inzerát vypadal lépe:

Poté, co vyplníte formulář a kliknete na tlačítko Odeslat, je inzerát postoupen ke schválení. Až se tak stane, obdržíte potvrzení emailem. Na email vám přijde i uvítací zpráva s výzvou na vytvoření hesla, abyste se jako zaměstnavatel mohli do pingl.cz přihlašovat i později.

Jeden podnik může na pingl.cz vyvěsit neomezeně inzerátů zdarma. Pokud budete chtít přidat další inzeráty, stačí se přihlásit a opět kliknout na Inzerovat pozici. V profilu vašeho podniku uvidíte všechny aktivní inzeráty a pokud je obsadíte, můžete je stáhnout z nabídky.

Platíte pouze v případě, že chcete váš inzerát zvýraznit. V tom případě bude opatřen červeným proužkem a ve vyhledávání bude umístěn vždy na horních pozicích. I v případě, že zvolíte inzerci zdarma, budete požádáni o fakturační údaje a vystavíme vám fakturu za 0Kč.

Případné dotazy či upřesnění vám rád zodpovím na emailu martin@pingl.cz nebo čísle 604 919 931. Děkujeme.

články