Proč vznikl pingl.cz

Po zkušenostech s hledáním zaměstnanců pro jednu nejmenovanou restauraci na okraji Prahy jsme si řekli, že by bylo prima, kdyby existoval web, kde můžete inzerovat pracovní pozice v gastru zdarma. Tak jsme ho vytvořili.

Provozovat hospodu, restauraci, jídelnu nebo jiné gastro zařízení není jednoduché a všichni si hlídáme náklady. Zde můžete inzerovat volné pozice zdarma i hledat zaměstnance. Nejsme portálem jen pro bohaté podniky, které si mohou inzerci dovolit, ale i pro ten nejposlednější bufet kdesi u přehrady.

Abychom provoz webu nějak ufinancovali, nabízíme za příplatek lepší umístění inzerátu na vyšších pozicích, ale základní inzerce je a zůstane zadarmo. Můžete si u nás koupit i redakční článek o vašem podniku, který umístíme na homepage. Provozovatelé gastro zařízení i uchazeči o práci tak mají další možné místo, kde se potkat.

Uvidíme, jestli se pingl.cz chytne. Uděláme vše pro to, aby se to povedlo. Pomoci můžete i vy. Inzerujte, zmiňte se mezi kolegy a známými a přidejte si nás na Instagramu, Twitteru nebo Facebooku. Děkujeme.

články